Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów

Utworzony przez miła, 21 marca 2010 r. o 17:59
aco masz takie głupie imię i nazwisko, że wstydzisz się wpisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa i czyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście nie tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda ,ze nie ma pierszej klasy liceum i dyrekorka idzie na emeryt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a księga gości gminy michów jakoś taka pusta a tyle wpisów było;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawych wpisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Pan radny Grzesiak działa w radzie. Takie plany ambitne miał i co się stało???? Szkoda że się nie udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie na emeryt??? To ja chce być dyrkiem dorobie trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzura w gminie to mało powiedziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty xyz pisałeś na tamtym forum , widziałam i co jakoś nie wpisujesz swojego nazwiska.Brzydkie masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest czerepak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerepak to taki pan z gminy który pisze na tym forum i tylko pod inna nazwą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu A to taki z wyższych sfer urzędu, czy jakiś/panów to tam niewielu/ szaraczek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYJEMY PODOBNO W WOLNYM KRAJU , A TU TAKIE JAJA TRZEBA SIĘ LOGOWAĆ ABY SIĘ WPISAĆ DO KSIĘGI GOŚCI GMINY MICHÓW. DOTYCHCZAS WSZYSTKO BYŁO OKEJ.CZYŻBY PRAWDA W OCZY KOLIŁA I KTOŚ OBAWIA SIĘ DALSZEJ PRAWDY? PISZCIE I NIE BÓJCIE SIĘ PRAWDY BO PRAWDA ZAWSZE WYJDZIE NA JAW PRĘDZEJ CZY PÓŻNIEJ. CZASY CIEMNOGRODU DAWNO SIĘ SKOŃCZYŁY A BLOKOWANIE WPISÓW PRZEZ GMINĘ I TAK NIC NIE DA .LUDZIE I TAK BĘDĄ OPISYWAĆ WSZYSTKIE BRUDY NA FORUM DZIENNIKA I PODOBNYCH FORACH .CENZURA BYŁA DOBRA ZA INNYCH CZASÓW , TERAZ NIKT NIE DA SIĘ WYKIWAĆ DRODZY PAŃSTWO WALCZMY O PRAWDĘ!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram tylko jak zachęcić ludzi aby się wpisywali. Bo na zewnątrz to są otwarci, gorzej ze słowem pisanym. Szczerze to nie sądziłem ,że mogą się do tego posunąć/wykasować wpisy w księdze gości na stronie Gminy/.Ja się wpisywałem niejednokrotnie raczej pozytywnie ale jak widać pomyliłem się w swoich rozważaniach i sformułowaniach na temat niektórych.Może to też stare przyzwyczajenia z czasów SB....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ WIEM KTO TO CZEREPAK W GMINIE/ KSYWA Z SERIALU PLEBANII/. ALE KTOŚ MIAŁ POMYSŁA.DOBRE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksywa z serialu Ranczo, pewnie, że pasuje idealnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HI HI HI pasuje:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej linek n/t zarobków naszych urzędników w Michowie. Czy uważacie ,że należy im się taka duża wypłata?????????? Zachęcam do dyskusji. wklejam z forum" wydarzenia w Michowie" z dziennika wschodniego. Katarzyna pisze: To uwierz http://www.bip.lubli...iki/os.JJ11.pdf i to za 2010 r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nad czym Tu dyskutować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...